Opowiedz nam o tym czego potrzebujesz, a my doradzimy i pomożemy zaleźć ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania. Twoje nowe meble będą nie tylko praktyczne, będą także dopasowane do Twojego stylu i staną się głównym elementem wystroju Twojego domu.

Meble łazienkowe

Dostosujemy wnętrze łazienki do Twoich potrzeb. Czysto, schludnie i wygodnie, tak by poranne zabiegi sprawiały przyjemność i dawały energię na cały dzień.

Meble do salonu

Towarzyskie spotkanie, przytulny wieczór filmowy, a może popołudnie z dobrą książką? Pomożemy urządzić Twój salon tak, by miał nie tylko nowoczesny design, ale by był wygodny i zorganizowany. Stworzymy wyjątkowe miejsce, które spełni nawet najbardziej wysublimowane pragnienia.

Zabudowy szaf

Podzielimy się z Tobą naszą miłością do harmonii. Stworzymy przestrzeń, w której nie będzie miejsca na nieporządek. Wszytko z największą dbałością o jakość, funkcjonalność i estetyczny wygląd.
Stosujemy wyłącznie materiały i akcesoria renomowanych firm, byś mógł długo użytkować i cieszyć się jakością swoich mebli.
Nasi fachowcy niezobowiązująco wysłuchają, doradzą, wykonają pomiary, zaprojektują i wycenią meble dopasowane do Ciebie.
Zapoznaj się z naszą galerią. Przejrzyj materiały z jakich korzystamy, zobacz jak pracujemy i jak przebiega proces instalacji. Obejrzyj efekty końcowe naszej pracy, zachwyć się i skontaktuj za nami.

Masz pytania?

chętnie na nie odpowiemy.

Kontakt

Contic Jarosław Rosner
Słowików 12,
43-376 Godziszka
NIP: 547-190-62-57

 

 

 

Tel: +48 668772662

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright. Contic.pl